Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłaca nie swoje długi. Jeden sąd odkrył oszustwo, e-sąd w Lublinie już nie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2018 r. o 11:39 Powrót do artykułu
jak to można brać pożyczki na telefon czy tp. Tyle co ja znam peselów to kilka moich pokoleń by miało zapewniony byt tymi wziętymi pożyczkami. To powinno być zabronione, pożyczki tylko i wyłącznie za  okazaniem  oryginału dowodu osobistego. Widocznie ktoś z góry ma w tym interes, że na takie idioctwa pozwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny kraj ta Polska gdzie podajesz dane czyjeś i nr konta a parabank /co to jest za twór?/ wysyła kasę. Kto pozwala na działanie takich parabanków gdzie nic nie musisz podpisywać a oni nie muszą sprawdzać? Czy choćby nawet gdy kurier ma doręczyć przesyłkę musisz podać swój nr telefonu który już teraz identyfikuje człowieka a tu nic nie musisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i kiedy zaklepał prawo do takich praktyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO popsuło prawo, a PiS nie naprawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrozumieć, że E-Sąd, TO NIE SĄD! To instytucja stworzona pod wpływem i na zamówienie polityczne WINDYKATORÓW aby ułatwić im i obniżyć koszty!. Zawsze padałem ze śmiechu jak cyniczne hasło umieszczono nad drzwiami E-sądu (ciekawe kto je wymyślił, chyba jakiś profesor a nie sędzia)" "Vigilantibus iura scripta sunt" co oznacza, że praw są pisane dla aktywnych, a cynizm polega na tym, że w pierwszych 2 latach funkcjonowania tego "sądu" powstały setki tysięcy tytułów egzekucyjnych doręczanych pod historyczne lub fikcyjne adresy. Ulepszenia, w tym mechanizmy obrony dłużników, o czym tworząc sąd chyba zapomniano (nadal nie doskonałe) były tworzone w trakcie gdy setki tysięcy biednych emerytów, rencistów, etc. miało zajęte konta bankowe przez komorników. Jednocześnie narzuca się referendarzom drakońskie i nierealne normy "załatwialnosci" tak że doszło do mnie że referendarze podobno wydaja nakazy zapłaty bez czytania akt, bo nie mają czasu tego czynić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest bolączka tych sądów, tylko ich zaniedbania i lenistwo, które powinno być ścigane przez prokuraturę. Tak, gdyby jakiś sędzia odpowiedział karnie za takie zaniedbania, drugi by już się zastanowił, nad wydaniem pochopnego werdyktu, który ludziom rujnuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy ci Platformo Obywatelska za następną pułapkę na obywateli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dziki kraj , a politycy ustalający takie prawo to przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa na telefon . Jak ja chciałem kredyt w banku to były problemy bo za mały dochód. Jakie loby sobie załatwiło ten złodziejski precedens. Tęgie głowy toczą dysput o Amber gold a tu okradają ludzi i nic się nie dzieje od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To nie jest bolączka tych sądów, tylko ich zaniedbania i lenistwo, które powinno być ścigane przez prokuraturę. Tak, gdyby jakiś sędzia odpowiedział karnie za takie zaniedbania, drugi by już się zastanowił, nad wydaniem pochopnego werdyktu, który ludziom rujnuje życie.: PEŁNA ZGODA. Najpoważaniejszym probleme polskiego Wymiaru sprawiedliwosci, jest to, że w latach 90 -tych i po 2000 r. do zawodu sędziowskiego (obok wielu wibitnych prawników) dostało się tysiące nieudacznych dzieci i krewnych "Królików". Do dzisiaj pod pozorem "niewzawisłosci" są nieusuwalni z zawodu, mimo że się intelektuyalnie i charakterrologicznie nie sprawdzają.  Ludzie Ci robią co chcą decydujac o ludzkim losie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można dopuścić do takich przekrętów??? Niewiarygodne. Najszybciej jak się da trzeba to zwalczyć. Pogonić oszustów, którzy żerują na ludziach. Rozgonić to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się, że w Polsce nie ma sprawiedliwości, jest tylko ślepy sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Ziobro nie zajmie sie tym e-sĄdem w Lublinie,on tylko wykupuje fałszywki i dodaje gigantyczne procenty do splaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KOLOKWIALNIE MÓWIĄC polskie prawo to LIPA o czym z ojcem wiedzieliśmy od początku " tak by można było pokrótce skwitować polską Temidę. Teoretyczne Państwo z teoretycznym prawem i teoretycznymi twórcami tego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś K*RWA tych sądów w Polsce broni , tych sądów w obliczu których Bogu ducha winnemu chłopu można zabrać ciągnik z podwórka . albo zabrać dziecko bo ojca nie stać na adidasy , albo zabrać firmę w wyniku manipulacji skarbowych , albo zabić człowieka i właściwie nie odczuć kary, bo cóż to za kara 2 lata w zawieszeniu ? Można też wziąć łapówkę w wysokości całorocznych dochodów dwóch przeciętnych polskich rodzin. Ktoś K*RWA takich sądów w tej Polsce broni - na domiar złego do tej obrony bierze sobie za sojuszników brukselskie lewactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mialem problem z esądem, windykator pozwał mnie o przedawniony dług sprzed 15 lat!!! Odwolałem się z pomocą Fundacji Darmowy Prawnik z Chełma. Gdyby nie oni, to nie wiem co bym zrobil, pewnie do dzisiaj placil dlug. A tak za darmo udzielili mi pomocy prawnej i mam spokój!!! Esąd to maszyna do wygiądania pieniedzy od uczciwych ludzi!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy ci Platformo "Obywatelska". Dziękujemy przystawce ZSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma obowiązku podpisania własnoręcznego każdej umowy? Każdy grafolog ujawniłby wtedy fałszywkę. Mając dane jakiegokolwiek człowieka, a nie trudno je zdobyć nawet w komplecie, mogę wziąć kilkadziesiąt chwilówek? Przecież to chore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś to było na rękę:) Korzystają na tym firmy windykacyjne. Czyje? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można brać kredyt przez telefon?? Jak to możliwe??? Ten parabank powinien zostać zamknięty a właściciel zapłacić odszkodowanie za przekręty.. Co to jest i wy chcecie obrony tych pseudo sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...